Kontakt

Adress: S:t Larsgatan 19, 582 24 Linköping
Tel: 013 10 54 24

Öppet tider: Måndag - Fredag 8,00 - 16,00
E-post: gardshuset@bilda.nu



Gårdshusets personal





Platschef
: Nedeljko Malesevic - Neno
       
Orienteringskurs-team Praktisk verksamhets-team Mammabarn-team

Miriam Zwörner
Cecilia Annertz - Lundgren

Sara Nordén - mammaledig
Samira Ali
Mats Kanebrant

Ian Lowry
Gunilla Sagemark



Ian Lowry - teamledare
Ismeta Muric
Lena Sundqvist
Fikret Muric

Sara Nordén- teamledare
Samira Ali
Annbritt Franzén Björketun
Gunilla Sagemark



Lokalvård
Sabah Jomaa

 

Nedeljko Malesevic - Neno

Platschef

Telefon: (även mobil) 013-10 54 56;
Mobil
: (för sms) 0768 17 81 93

E-post: nedeljko.malesevic@bilda.nu




Cecilia Annertz Lundgren

Lärare och handledare,

E-post: cecilia.annertz@bilda.nu

 



 

Mats Kanebrant

Lärare och handledare,

E-post: mats.kanebrant@bilda.nu




Miriam Zwörner - föräldraledig

Lärare och handledare,

E-post: miriam.zworner@bilda.nu

 

 



Sara Nordén - mammaledig

Lärare och handledare
Teamledare för Mamma-barnsvenska

E-post: sara.norden@bilda.nu



Samira Ali

Lärare och handledare

E-post: samira.ali@bilda.nu

 



Ismeta Muric

Handledare i köket

E-post: ismeta.muric@bilda.nu



 

Lena Sundqvist

Handledare i systugan

E-post: lena.sundqvist@bilda.nu



 

Sabah Jomaa

Lokalvårdare



Ian Lowry

Handledare, vägledning, tr.platser
Teamledare för praktiska verksamheter

E-post: ian.lowry@bilda.nu

 

 





Fikret Muric

Handledare i verkstad

 

 

 


Gunilla Sagemark

Praktikansvarig

E-post: gunilla.sagemark@bilda.nu




 

 




 

 

 

 

Har du synpunkter på hemsidan kontakta gärna Webmaster